Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCHF przełamały w ubiegłym tygodniu wsparcie zakresu w obrębie 1.3030 i zamknęły się w kolejnym, kluczowym obszarze w obrębie 1.2900.

Dziś natomiast spadki z poprzednich dni są kontynuowane, a kurs osunął się pod dołek  z lutego br., co zaprowadziło go do poziomów widzianych ostatnio w październiku 2017 r.

Jeśli na zamknięciu tygodnia, obszar przy 1.2900 zostanie pokonany, kolejnym wsparciem z jakim będą się musieli zmierzyć sprzedający jest linia trendu prowadzona od minimów z roku 2016. Możliwe, że znajdzie się tam trochę ofert kupna, które spowodują odbicie.

Przy powyższym scenariuszu opór zapewniać powinny przełamane strefy wsparcia blisko 1.2900 oraz 1.3030. Alternatywnie, pokonanie wsparcia kanału otworzy drogę do okolic 1.2250, gdzie znajduje się silny poziom testowany wielokrotnie w 2017 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here