Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCHF na wykresie 4-godzinnym znalazł się w trendzie wzrostowym po przełamaniu linii trendu, prowadzonej od szczytu z połowy lipca i ustanowieniu sekwencji wyższych dołków i szczytów.

Ponadto cena znajduje się nad kanałem średnich SMA 30 (HLC), który zapewnia dynamiczne wsparcie, a o dalszych zwyżkach zadecyduje teraz przełamanie obszaru oporu w obrębie 1.2874.

Zapisz się na bezpłatne szkolenie on-line z klasycznej analizy technicznej!

2908-GBPCHF


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBofA Merrill Lynch: Podwyżka jeszcze w tym roku
Następny artykułMorgan Stanley byczo spogląda na EUR/USD
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here