Naga MarketsSzeroki sentyment na GBPCHF jest zdecydowanie spadkowy. Od połowy kwietnia para miarowo osuwała się na południe. W międzyczasie kilkukrotnie dochodziło do niewielkich korekt, które jedynie na jakiś czas powstrzymywały spadki. Wczorajsza sesja zakończyła się największym jednodniowym wzrostem ceny od 17 stycznia 2017 roku. Cena GBPCHF skoczyła w górę o blisko 1,5% i wróciła do oporu na 1,2710.

Cena znajdowała się w zasięgu między wsparciem na 1,2465 a oporem na 1,2710 przez równy miesiąc – od 10 sierpnia. Byki przez jakiś czas próbowały trzymać się górnej granicy tego kanału, ale po kilku sesjach walki poległy i doszło do spadku w okolice wsparcia, skąd wczoraj doszło do dynamicznego odbicia wzrostowego i cena wróciła do oporu.

Wiele teraz zależy od dalszych negocjacji dotyczących Brexitu. Z technicznego punktu widzenia po tak silnych wzrostach dzisiaj może dojść do korekty spadkowej. Można zastanowić się nad otwarciem shorta z celem na 1,2465, oczywiście dopiero po potwierdzeniu siły oporu. Z kolei w przypadku dalszych wzrostów mogą one dotrzeć w okolice okrągłego poziomu 1,30.

By wykorzystać analizę i zainwestować na GBPCHF,
sprawdź ofertę Brokera HotForexConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here