Naga MarketsKurs funta do franka szwajcarskiego na wykresie dziennym rysuje dołki i szczyty na coraz wyższych poziomach, co wskazuje na przewagę byków. Ostatnie maksima GBPCHF wypadają na oporze, który jak dotąd sprawdza się w swej roli powstrzymując notowania przed dalszą ekspansją.

Na początku minionego tygodnia, wcześniejszy opór przy 1,2477 przetestowany został w roli wsparcia, po czym cena skierowała się do kolejnego poziomu obrony przy 1,2850. Jak widać na wykresie poniżej, kupujący do teraz nie sforsowali oporu, a zamiast tego utworzył się inside bar, gdzie kolejne świece zawierają się w zakresie notowań z ubiegłego czwartku.

Dla dalszego kierunku ruchu pary GBPCHF istotne znaczenie może zatem mieć kierunek wybicia z inside bara. Jeśli nastąpi ono górą, to po pokonaniu 1,2891, kupujący otworzą sobie drogę do oporu przy 1,3400.

Z kolei w przypadku wybicia dołem poziomu 1,2619, korekta ostatniego impulsu wzrostowego może zostać pogłębiona. Przy tym scenariuszu spodziewany jest ruch w kierunku 1,2477 lub położonej niżej linii trendu wzrostowego biegnącej od dołka z sierpnia br.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny GBPCHF - 23.10.19 r.
Wykres dzienny GBPCHF – 23.10.19 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here