Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCHF od początku roku zmagał się z obszarem wsparcie pod 1.2264. Ostatni test tej strefy miał miejsce trzy tygodnie temu i właśnie wtedy uformował się byczy Outside Bar.

W następstwie tej formacji notowania ruszyły na północ, natomiast apogeum wzrostów nastąpiło dopiero w tym tygodniu. Wzrost widoczny na poniższym wykresie tygodniowym jest tak imponujący, że próżno szukać świecy popytowej o takim zakresie podczas wcześniejszych poczynań akcji cenowej.

Silne momentum zaprowadziło cenę wprost do kluczowego obszaru oporu zlokalizowanego ponad poziomem 1.3060. Jego skuteczne przełamanie otworzy drogę dalszym wzrostom, natomiast zanim tak się stanie istnieje spore prawdopodobieństwo wystąpienia ruchu korekcyjnego.

Właśnie w trakcie takiej korekty szukać można okazji do kupna, tak by dołączyć do panującego momentum. Najbliższe poziomy wsparcia, na których wypatrywać można sygnałów zakupowych zlokalizowane są na 1.2850 oraz 1.2637 (50% zniesienie). Także linia trendu widoczna na poniższym wykresie dziennym zapewniać powinna wsparcie w przypadku odbicia.

Analizę instrumentu wykorzystać możesz na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here