Naga MarketsPara walutowa GBPCAD od ponad trzech tygodni porusza się w konsolidacji, której górne ograniczenie zbiega się z poziomem 38.2% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Zgodnie z moją ubiegłotygodniową projekcją, na skutek pojawienia się reakcji podażowej odrzucającej okolice poziomu 1.6690 ponownie znaleźliśmy się przy dolnym ograniczeniu boxu, gdzie po raz kolejny pojawiła się reakcja popytowa.

Jeżeli poziom ten zostanie odrzucony, spodziewać moglibyśmy się ponownych wzrostów w okolice górnego ograniczenia konsolidacji choć pierwszej reakcji podażowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy poziomu 1.6615.

Ponieważ obecna świeca na wykresie H4 jeszcze się nie zakończyła, istnieje również możliwość, że podaż pokona obecne wsparcie. Taki scenariusz mógłby otworzyć drogę do dalszych spadków przynajmniej w okolice poziomu 1.6415…choć ten scenariusz wydaje się być mało prawdopodobny.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

GBPCAD H4
GBPCAD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułEURUSD znowu poniżej 1.0500
Następny artykułUSD/SEK walczy o kontynuację wzrostów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here