Naga Markets webinar


Kurs pary walutowej GBPCAD znajduje się w trendzie wzrostowym, który znacznie przyspieszył po wybiciu obszaru oporu między 1.6880 – 1.6970. Dynamiczny wzrost zaprowadził już cenę do kolejnej kluczowej strefy obrony blisko 1.7520.

Jak widać na poniższym wykresie, wspomniana strefa zatrzymywała wzrosty od drugiej połowy ubiegłego roku. Z kolei w roku 2014 bardzo dobrze sprawdzała się w roli wsparcia.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Mając na uwadze powyższe może okazać się, że i tym razem dojdzie do odbicia. Warto  zatem obserwować akcję cenową w okolicy obecnych poziomów. Silny sygnał sprzedaży np. price action z wykresu dziennego może skłaniać do zajmowania pozycji krótkiej.

Przy powyższym scenariuszu trzeba jednak mieć na względzie siłę ostatnich wzrostów i w miarę szybko realizować zyski z uwagi na to, że potencjalne odwrócenie może być tylko korektą.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here