Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCAD znajduje się w trendzie wzrostowym, który znacznie przyspieszył po wybiciu obszaru oporu między 1.6880 – 1.6970. Dynamiczny wzrost zaprowadził już cenę do kolejnej kluczowej strefy obrony blisko 1.7520.

Jak widać na poniższym wykresie, wspomniana strefa zatrzymywała wzrosty od drugiej połowy ubiegłego roku. Z kolei w roku 2014 bardzo dobrze sprawdzała się w roli wsparcia.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Mając na uwadze powyższe może okazać się, że i tym razem dojdzie do odbicia. Warto  zatem obserwować akcję cenową w okolicy obecnych poziomów. Silny sygnał sprzedaży np. price action z wykresu dziennego może skłaniać do zajmowania pozycji krótkiej.

Przy powyższym scenariuszu trzeba jednak mieć na względzie siłę ostatnich wzrostów i w miarę szybko realizować zyski z uwagi na to, że potencjalne odwrócenie może być tylko korektą.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here