Naga Markets



Para GBPCAD od sierpnia br. porusza się w trendzie wzrostowym i od minimum na poziomie 1.5850 wzrosła ponad 1400p. Po ustanowieniu w minionym tygodniu maksimum tego roku – 1.7270 notowania zaczęły spadać i tydzień zakończył się  spadkowym pin barem. Dodatkowo możemy zaznaczyć na wykresie tygodniowym inside bara, z którego wybicie góra już dwa razy okazało się nieskuteczne.

GBPCAD Weekly – dotychczasowe próby wybicia górą były nieskuteczne

XM oferuje traderom minimalne depozyty od 5 dolarów oraz bezpieczeństwo dzięki licencjom CySEC, ASIC i FCA. Handluj z brokerem posiadającym 10-letnią tradycję rynkową i ponad 2.5 miliona klientów na całym świecie.

Gdy spojrzymy na wykres dzienny (poniżej), zauważymy że dzienna świeca z czwartku (21.11) tworzy formację objęcia bessy, którą cena aktualnie opuszcza dołem. Oscylator MACD jest w fazie spadkowej co zwiększa szanse dalszych spadków na tej parze i było by to jednoznaczne z pokonaniem (niebieska) lokalnej linii trendu.

GBPCAD Daily – cena opuszcza formację objęcie bessy dołem, MACD spadkowy.

UWAGA: jutro (środa) o 23:00 poznamy wyniki ankiet (YouGov) dotyczących zbliżających się wyborów w UK…niewątpliwie będzie to miało wpływ na kurs GBP…przynajmniej chwilowy…


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here