Naga MarketsObecny tydzień na parze walutowej GBPCAD otworzył się luką spadkową i jednocześnie na poziomach, które widziane były ostatnio w lipcu 2013-go roku.

Jednakże patrząc na wykres dzienny łatwo można dostrzec, że każdy kolejny dzień kończył się na coraz wyższych poziomach, a także w okolicach cen maksymalnych. W następstwie wspomnianych wzrostów cena dotarła do obszaru oporu przy 1.6490, a także przełamana została 20-okresowa SMA.

2001-gbpcad-2

Możemy zatem przejść na wykres 4-godzinny i tam poszukiwać krótkoterminowych okazji zakupowych po potencjalnej korekcie (odbiciu od oporu przy 1.6490). Na H4 mamy już bowiem trend wzrostowy, a zakończenie korekty znoszącej ostatni impuls wzrostowy, może być okazją na dołączenie do tego trendu.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!

2001-gbpcad-1


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here