Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCAD od dłuższego czasu porusza się na południe. Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że zgodnie z moją wcześniejszą projekcją, po trwającej od 21.07.2017 r. korekcie wzrostowej, w okolicy poziomu 1.6690 pojawiła się silna reakcja podażowa. Od tego czasu ponownie obserwujemy spadki, a na ich skutek kurs pokonał już po czym re-testując odrzucił poziom 1.6240.

W dniu dzisiejszym, po publikacji danych dotyczących kanadyjskiej sprzedaży detalicznej za czerwiec 2017 roku obserwowaliśmy silną aprecjację dolara kanadyjskiego w efekcie czego kurs GBPCAD znalazł się najniżej od 17 stycznia br.

GBPCAD H4

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania styczniowych minimów (1.5750) bądź nawet okolic poziomu 1.5150.

By wykorzystać analizę i zainwestować już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

GBPCAD Weekly


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFXCM: „Problemy Global Brokerage nie wpływają na naszą działalność”
Następny artykułGBP/USD – zapowiedź kierunkowych rozstrzygnięć
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here