Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCAD po dynamicznym spadku zatrzymały się w drugiej połowie sierpnia na wsparciu w okolicach poziomu 1.6600. Poziom ten w 2017 roku sprawdzał się zarówno w tej roli, a także jako opór.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, od góry notowania ograniczane są przez obszar w pobliżu 1.7290, od którego nastąpiło odbicie w drugim tygodniu obecnego miesiąca. Naturalny cel po dobiciu stanowi wsparcie przy 1.6600. Jednakże ostatnie kilka dni, cena spędza w konsolidacji.

GBPCAD - notowania ograniczane są przez obszar w pobliżu 1.7290
Wydaje się jednak, że cena może uwolnić się z konsolidacji, która na wykresie 1-godzinnym przyjęła formę trójkąta. Obecnie kurs ustanowił nowe minima, a zamknięcie pod dolnym ograniczeniem trójkąta, będzie świadczyło o jego wybiciu (intraday).

Utrzymanie notowań pod wsparciem trójkąta otworzy drogę dalszym spadkom w kierunku 1.6600. Alternatywnie, powrót do zakresu trójkąta, albo ponad jego opór zakwestionuje niedźwiedzie nastawienie na tej parze.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

GBPCAD -Utrzymanie notowań pod wsparciem trójkąta otworzy drogę dalszym spadkom w kierunku 1.6600


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here