Naga MarketsZgodnie z moją ostatnią projekcją tego instrumentu, na skutek wybicia dołem z wcześniejszej konsolidacji para walutowa GBPCAD dotarła w okolice niezwykle istotnego wsparcia 1.5950.

GBPCAD Daily
GBPCAD Daily

Spoglądając na wykres H4 zauważymy, że w dniu wczorajszym pojawiła się reakcja popytowa i w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przynajmniej korekty wzrostowej.

GBPCAD H4
GBPCAD H4

Jeżeli spojrzymy na wykres H1 zauważymy, że potencjalne wzrosty mogłoby dotrzeć w okolice poziomu 1.6135 choć pierwszej reakcji podażowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy poziomu 1.6093.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

GBPCAD H1
GBPCAD H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułZłoto – niedźwiedzi pin bar, ale spekulacja na wzrost? Czemu nie
Następny artykułOpcja na dziś – CALL na EURAUD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here