Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCAD na wykresie dziennym poruszają się w trendzie wzrostowym o czym świadczą dołki i szczyty rysujące się na coraz wyższych poziomach. Ostatni impuls wzrostowy miał zasięg ponad 850-pipsów i wyniósł kurs funta do oporu przy 1,7063. Co działo się dalej na tej parze?

Otóż po osiągnięciu maksimów na rynku ponownie pojawili się sprzedający, którym udało się zepchnąć kurs w okolice 1,6730, gdzie nakreślone zostały nowe wsparcie. Po odbiciu od tego poziomu cena znowu wzrosła do oporu przy 1,7063, jednakże bykom nie udało się ustanowić nowego szczytu.

Zamiast kontynuacji trendu, notowania GBPCAD pozostają w zakresie między wymienionymi wyżej poziomami wsparcia / oporu. Jako, że cena znajduje się obecnie w środku zakresu, trudno powiedzieć, który poziom przetestowany zostanie najwcześniej.

Po dotarciu do wsparcia i jego ewentualnym pokonaniu, sprzedający mogą natrafić na presję popytu w okolicach linii trendu biegnącej od dołka z września. Jeśli jednak wybity zostałby nowy szczyt, w ramach kontynuacji trendu kurs mógłby zmierzać do oporu przy 1,7310.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny GBPCAD - 08.11.2019 r.
Wykres dzienny GBPCAD – 08.11.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here