Naga Markets
Jakiś czas temu w artykule: GBP/CAD – tak tworzą się długoterminowe trendy prezentowałem parę GBP/CAD jako atrakcyjną z punktu widzenia gracza podążającego za trendem. Jak widzimy na wykresie powyżej, kurs po prawie 4 latach przełamał długoterminowy opór, co oznaczało, że trend wzrostowy, który już trwał na tej parze, wszedł w nowy wymiar – miał szansę stać się trendem długoterminowym.


Po wybiciu z konsolidacji, kurs wykonał retest wybitej strefy, a następnie trwała szeroka konsolidacja, ostatecznie linia trendu wzrostowego została utrzymana. W ostatnich dniach wzrosty przybrały na sile, co oznacza, że należy szukać okazji do kupna. Taka moim zdaniem, może mieś miejsce w niewielkiej korekcie, gdy cena spadnie do poziomu przełamanej strefy SR, gdzie jednocześnie przebiega linia trendu.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here