Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCAD na koniec wczorajszej sesji zamknął się pod wsparciem przy 1.90, które powstrzymywało spadki w drugiej połowie ubiegłego miesiąca.

To osunięcie otworzyło drogę do obszaru konfluencji, gdzie zbiega się kilka poziomów mogących mieć istotny wpływ na siły popytu i podaży. Jest to linia trendu wzrostowego, prowadzona od dołka z 21-go kwietnia, wsparcie horyzontalne przy 1.8850, który znajduje się w połowie długiej, wzrostowej świecy wybiciowej, a także wsparcie dynamiczne jakie zapewnia 21-dniowa, wykładnicza średnia krocząca.

Mając na uwadze powyższe może się okazać, że będzie to dobre miejsce na powrót do wzrostów. Najlepiej gdyby obszar ten został przetestowany i tam też pojawiłoby się fałszywe wybicie.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Gdyby jednak okazało się, że obszar ten nie miał wystarczającej siły, by powstrzymać sprzedających, kolejne wsparcie widoczne jest w pobliżu poziomu 1.8700.

0106-GBPCAD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   Webinary XM.COMtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułUSD/CHF w końcu z sygnałem na „upartym” poziomie
Następny artykułUSDCAD – dywergencja niedźwiedzia
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here