Naga MarketsKurs pary walutowej GBPCAD na koniec wczorajszej sesji zamknął się pod wsparciem przy 1.90, które powstrzymywało spadki w drugiej połowie ubiegłego miesiąca.

To osunięcie otworzyło drogę do obszaru konfluencji, gdzie zbiega się kilka poziomów mogących mieć istotny wpływ na siły popytu i podaży. Jest to linia trendu wzrostowego, prowadzona od dołka z 21-go kwietnia, wsparcie horyzontalne przy 1.8850, który znajduje się w połowie długiej, wzrostowej świecy wybiciowej, a także wsparcie dynamiczne jakie zapewnia 21-dniowa, wykładnicza średnia krocząca.

Mając na uwadze powyższe może się okazać, że będzie to dobre miejsce na powrót do wzrostów. Najlepiej gdyby obszar ten został przetestowany i tam też pojawiłoby się fałszywe wybicie.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Gdyby jednak okazało się, że obszar ten nie miał wystarczającej siły, by powstrzymać sprzedających, kolejne wsparcie widoczne jest w pobliżu poziomu 1.8700.

0106-GBPCAD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here