Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPCAD znajdują się w trendzie spadkowym, dodatkowo kurs porusza się pod średnimi chmury Ichimoku, na horyzoncie pojawia się jednak strefa wsparcia na interwale dziennym.


W najbliższych godzinach może dojść do próby obrony wsparcia, a mając to na uwadze, może się okazać, że kupujący spróbują odbicia w rejon 1.7250. W okolicy tego poziomu znajduje się linia Kinjun-sen czyli punkt środkowy, notowania utrzymują się poniżej tej bariery od wyłamania 17 lipca.

W bardziej optymistycznym scenariuszu może dojść do testu spadkowej chmury ichimoku oraz linii trendu spadkowego zarazem, czyli poziomu 1.7400. Alternatywnie upadek strefy wsparcia w cenach zamknięcia sesji może spowodować spadek o niemal 300 pipsów do tegorocznych minimów – 1.6800.

By wykorzystać analizę i zainwestować na GBPCAD
sprawdź ofertę Brokera HotForex >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKoreański regulator pilnie wzywa do wprowadzenia ustawy dot. kryptowalut
Następny artykułDynamika amerykańskiego PKB najwyżej od 2014 roku
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here