Naga MarketsZeszłotygodniowa analiza GBPCAD dała zarobić ponad 200 pipsów. Napisałem w niej“Poziom do jakiego obecnie dotarła cena 1.8400 stanowi wsparcie, ale nie jest to zbyt mocne wsparcie dlatego ruch spadkowy powinien być kontynuowany. … mocniejsze, które daje większą szansę na wywołanie odbicia to dopiero rejon 1.8160”.

Tak się też stało jednak po dzisiejszej decyzji BoC w sprawie utrzymania stóp procentowych na dotychczasowym poziomie pojawiła się duża zmienność i nastąpiło przebicie wskazanego wsparcia. Siłę tego wsparcia widać na większych interwałach, np. poniższym D1. Dlatego wydaje się, że przebicie tego wsparcia może nie być trwałe i wkrótce cena wróci ponad poziom 1.8160. W odbiciu powinien pomóc również fakt, że od początku roku GBPCAD spada bez większej korekty. Gdyby jednak spadek się pogłębił to następne istotne wsparcie znajduje się na poziomie 1.8040. Jednak gdy już rozpocznie się wzrostowe odbicie to najbliższe opory znajdują się na poziomach: 1.8290, 1.8400, 1.8540.

Otwórz pozycję na GBPCAD na rachunku brokera XTB.  X-Trade Brokers DM S.A. został najlepszym polskim brokerem 2015 według FXCuffs.

Interwał M30

GBPCAD_M30

Interwał D1

GBPCAD_D1Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here