Naga Markets

Kurs pary walutowej GBPCAD znajduje się trendzie spadkowym na wykresie 4-godzinnym. W drugiej połowie ubiegłego tygodnia pojawił się kolejny impuls spadkowy w tym trendzie.

Z kolei od początku obecnego tygodnia ruch spadkowy był korygowany, a cena dotarła do jego 66-procentowego zniesienia. W strefie zniesienia 33-66% poszukiwać można okazji sprzedażowych, zgodnie ze strategią Tylko Dołki i Szczyty.

Strategię Tylko Dołki i Szczyty możesz poznać na seminarium XM w Warszawie , gdzie dodatkowo wśród uczestników rozlosowany zostanie bilet do Tajlandii >>

Sygnałem spekulacji na powrót do spadków może być zniżkująca sekwencja dołków i szczytów z wykresu 30-minutowego. Najbliższym celem przy tym scenariuszu będą okolice ostatnich minimów przy 1.7193.

Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych BDSwiss! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych BDSwiss oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.