Naga MarketsOd czasu ustanowienia szczytu w okolicach oporu przy 2.0500, kurs pary walutowej GBPAUD zaczął się dynamicznie osuwać, przełamując przy tym kluczowe wsparcie w pobliżu okrągłego poziomu 2.00 i zamykając się pod kanałem średnich kroczących EMA 8/21, na początku obecnego miesiąca.

Spadki nie ustępowały i przełamane zostało kolejne wsparcie tym razem przy 1.9550, które tego samego dnia (07 czerwca) zostało przetestowane jako opór. Wtedy również testowany był kanał średnich kroczących EMA 8/21 i na zamknięciu utworzyła się niedźwiedzia formacja odwrócenia w postaci pin bara, tworząca odrzucenie tego poziomu i wskazująca na zmianę sentymentu na spadkowy.

Sprawdź jak korzystne mogą być warunki handlu u brokera XM

Następne dni również wybijały nowe minima i wiele wskazuje na to, że niedźwiedzie kierują się do kluczowego obszaru wsparcia w pobliżu 1.90. Tam też mogą pojawić się oferty kupna i być może dojdzie do odbicia. Na drodze wzrostom stać będą przełamane wsparcia, które zamieniły się w opór, a także kanał średnich EMA 8/21.

1306-GBPAUD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here