Naga Markets


GBPAUD od sierpnia 2017 porusza się w trendzie wzrostowym i w tym czasie wzrosty wyniosły 2300 pipsów. Maksimum zostało osiągnięte pod koniec marca i wyniosło 1,8500. Od tego czasu notowania kilkakrotnie próbowały pokonać ten poziom ale nieskutecznie i po trwającej miesiąc konsolidacji podaż zyskała przewagę doprowadzając do pokonania wsparcia – dolnego ograniczenia konsolidacji – 1.8160. W następstwie spadków cena dotarła do linii trendu , po czym wróciła re-testując wcześniej pokonane wsparcie, które teraz przyjęło rolę oporu.

GBPAUD Daily – cena wybiła dołem z miesięcznej konsolidacji i przetestowała jej dolną krawędź (świeczka spadkowa pinbar)

Na wykresie H4 możemy zauważyć, że linia trendu wzrostowego dzisiaj została ponownie przetestowana, ale podaż obroniła ten poziom i para powraca do spadków. Jeśli ta tendencja się utrzyma to w przypadku zlecenia Sell, sytuacja wydaje się dość klarowna. Poziom ostatniego szczytu 1.8230 stanowi dobre miejsce na lokalizacje SL, a TP w tym przypadku to strefa wsparcia w okolicy 1.7600.

GBPAUD H4


Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here