Naga Marketsgbpaud

Na interwale dziennym kurs pary GBP/AUD znajduje się od kilku dni w strefie wsparcia. Jest to strefa, która kilkukrotnie testowana była jako opór. Wcześniej mieliśmy do czynienia z bardzo dynamicznym impulsem wzrostowym. Zgodnie z teorią teraz mamy do czynienia z korektą, a bardziej prawdopodobne są dalsze wzrosty. Problem w tym, że nie widać na razie żadnej reakcji popytu w tej strefie, nawet na niższych interwałach. Wygląda to tak, jakby wsparcie mogło się załamać. Warto zatem rozważać dwa scenariusze z tego kluczowego miejsca. Jeżeli pojawi się sygnał kupna warto zagrać na wzrosty. Jeżeli wsparcie upadnie, warto poniżej jego poziomu poczekać na jakąkolwiek korektę i przyłączyć się do spadków.

gbpaud opcja

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here