Naga Marketsga

Na interwale H4 pary GBP/AUD od pewnego czasu trwała korekta, która dosięgła strefy wsparcia 1,9730. W tym miejscu nastąpiło silne odbicie od tego poziomu i efektem jest powstanie świecy pin bar, która w takim kontekście jest zapowiedzą powrotu do trendu wzrostowego. Spodziewam się więc dalszych wzrostów, które być może nie dotrą do poziomu poprzedniego maksimum, gdyż odrobinę niżej znajduje się kluczowy i psychologiczny poziom 2,00 i to on jest pierwszym celem wzrostów.

ga op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here