Naga MarketsNa parze GBP/AUD trwa trend wzrostowy, cena ustanawi coraz to wyższe szczyty. Szukamy wejścia w pozycję długą, po wybiciu ostatnich szczytów dobrym miejscem wydaje się być konfluencja linii terendu I wsparcia utworzonego z ostatnich szczytów. Jeszcze dzisiaj o godzinie 7.30 kolejne dane z chińskiej gospodarki, która mogą wpłynąć na notowania tej pary, a o 10.30 poznamy bilans handlowy Wielkiej Brytanii.

Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail:longtrader@o2.pl lub podyskutuj na moim skrawku forum:Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułKomentarz dzienny makro – 8/9 sierpnia
Następny artykułForex – opcje wygasjące 9 sierpnia 2013
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here