Naga MarketsNa skutek trwających od września 2015 roku spadków para walutowa GBPAUD dotarła w okolice niezwykle istotnego wsparcia 1.59, gdzie w październiku ub.r. pojawiła się reakcja popytowa. Wzrosty nie trwały jednak zbyt długi i w ubiegłym tygodniu ponownie znaleźliśmy się w okolicy wspomnianego wsparcia, gdzie po raz kolejny pojawiła się reakcja popytowa. Na wykresie tygodniowym zaobserwować możemy pro-wzrostową świecę pin-bar. Warto również zwrócić uwagę na powstałą formację podwójnego dołka, która mogłaby determinować wzrosty w najbliższym czasie.

Jeżeli jednak spadki będą kontynuowane i poziom ten zostałby pokonany, spodziewać moglibyśmy się przetestowania nawet okolic poziomu 1.45.

By wykorzystać analizę i zainwestować na GBPAUD
sprawdź ofertę Brokera HotForex

GBPAUD Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że jeżeli obecne wsparcie zostałoby odrzucone, potencjalne wzrosty mogłyby dotrzeć nawet w okolice poziomu 1.77 choć pierwszej reakcji podażowej spodziewać moglibyśmy się już w okolicy oporu 1.67.

Spotkajmy się na konferencji inwestycyjnej – FXCuffs w Krakowie 24-25 marca – zarejestruj się za darmo.

GBPAUD Daily


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPoranny komentarz giełdowy – możliwa korekta spadkowa na WIG20
Następny artykułDanske Bank prognozuje dalsze osłabienie USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here