Naga MarketsKurs pary walutowej GBPAUD przebył długą drogę na południe od linii +2/8 z Murrey Math Lines, a więc silnego oporu w trendzie wzrostowym, aż do linii 0/8, która stanowi kluczowe wsparcie przy spadkach.

Widać, że niemal po dotknięciu linii 0/8 na poziomie 1.6601 pojawiły się oferty kupna i cena obecnie znajduje się powyżej linii 1/8. Co istotne linia 0/8 na interwale dziennym zbiega się z linią -2/8 z wykresu tygodniowego oraz 1/8 z interwału miesięcznego. To dodatkowo wzmacnia jej ważność jako wsparcia.

Jeśli zatem dzisiejszy dzień zakończy się na obecnym poziomie lub choćby nieco powyżej linii 1/8, można się spodziewać wzrostów, choćby w krótkim terminie. Najmniejszy potencjalny zasięg to przynajmniej jedna oktawa w górę, do poziomu 1.6845 (linia 2/8). Natomiast można się także spodziewać ruchu do linii 3/8 na poziomie 1.69678.

0410-gbpaud


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych uTrader oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here