Naga MarketsPara walutowa GBPAUD w środę utworzyła pro spadkową formację podwójnego szczytu w okolicy poziomu 1.6750 zbiegającego się precyzyjnie ze złota proporcją 61.8% mierzenia korekty Fibonacciego z wcześniejszego ruchu spadkowego.

W najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania lokalnego wsparcia 1.6240 zbiegającego się idealnie z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego z wcześniejszego, dwutygodniowego ruchu wzrostowego. Pokonanie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków. Jeżeli natomiast poziom ten się obroni, wówczas potencjalna korekta wzrostowa mogłyby re-testując odrzucić pokonany wczoraj poziom 1.6430 zbiegający się precyzyjnie z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego.

GBPAUD H4

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że w średnim terminie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków nawet w okolice poziomu wsparcia 1.5900.

Już teraz sprawdź ofertę Brokera HotForex

GBPAUD Daily


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułFormacja trójkąt zwyżkujący
Następny artykułWolumen
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here