Naga MarketsKolejne nieskuteczne głosowania w parlamencie Wielkiej Brytanii powodują większą zmienność na parach związanych z funtem brytyjskim, co z jednej strony zwiększa spekulacyjne ryzyko  a zarazem kusi by się tymi parami zainteresować.

GBPAUD Daily – cena pokonała wsparcie klina i testuje je teraz od dołu

GBPAUD – analizowałem tą parę w zeszłym tygodniu, w analizie “GBPAUD – Czy wsparcie klina wytrzyma napór podaży? – 28/03/2019”   zwracając uwagę na formację wznoszącego się klina i próby pokonania wsparcia tej formacji. Wybicie dołem okazało się skuteczne i notowania aktualnie znajdują się pod pokonanym wsparciem, będącym teraz dla ceny oporem.

GBPAUD H4 – najbliższa strefa popytu 1.8230 może być celem sprzedających

Gdy spojrzymy na wykres H4 możemy wytypować poziomy pomiędzy którymi rozegra się walka pomiędzy popytem i podażą. Kolorem niebieskim zaznaczona jest strefa 1.8520-40, której pokonanie może skierować notowania na północ, natomiast w przypadku gdy podaż osiągnie przewagę, strefa popytu na poziomie 1.8230 może być celem sprzedających.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teoria a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here