Naga Markets



Osłabienie dolara australijskiego w stosunku do funta szterlinga doprowadziło w ostatnim czasie do wybić szeregu oporów na parze walutowej GBPAUD, między innymi tego w pobliżu poziomu 1.9080, który został przetestowany już jako wsparcie na początku obecnego tygodnia.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Tym samym cena wróciła do zakresu kanału spadkowego w jakim znajdowała się jeszcze w lutym bieżącego roku. Kanał ten rozpoczął swój bieg wraz z trendem spadkowym, który trwa od sierpnia 2015 roku.

Jeśli zatem zapoczątkowany niedawno silny ruch wzrostowy ma się dalej rozwijać, nim dotrze do górnego ograniczenia kanału musi jeszcze pokonać poziom oporu przy 1.9060. Z kolei w przypadku korekt spadkowych, wsparcie zapewniać powinny przełamane poziomy oporu.

0505-GBPAUD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here