Naga MarketsKurs GBPAUD w ostatnich dniach powrócił do ważnej strefy, którą testował wcześniej 20 czerwca od góry i 3 sierpnia od dołu. Po wrześniowym rajdzie cena ponownie reaguje, poziom ten potwierdza także 50% zniesienie Fibonacciego.

Od około miesiąc notowania pary GBPAUD poruszały się w zawężającym zakresie wahań, gdzie podstawą był poziom 1,68. Właśnie na wspomniany poziom chciałbym zwrócić uwagę, a raczej na reakcję ceny. Czwartkowe zamknięcie wypadło daleko poniżej wsparcia, aby w piątek cały ten zakres odrobić. Takie zachowanie ma charakter prowzrostowy.

Najbliższą niewiadomą pozostaje linia trendu, utworzona po lokalnych mocnych puntach reakcji. Jest ona nachylona spadkowo, dlatego nawet płaska korekta w tym miejscu, spowoduje jej wybicie.

By wykorzystać analizę i zainwestować na GBPAUD
sprawdź ofertę Brokera HotForextokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułSztuczna inteligencja pokieruje traderów
Następny artykułO wykresach ani słowa… USD/JPY, AUD/USD, EUR/CAD
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here