Naga MarketsPo odbiciu od wsparcia na poziomie 1.8310, kurs pary walutowej GBP/AUD na wykresie 4-godzinnym, wystrzelił w kierunku północnym przełamując tym samym krótkoterminowy obszar oporu w pobliżu 1.8500, a także linię trendu spadkowego, prowadzoną od szczytu z 10-go marca br.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Obecny tydzień rozpoczął się luką wzrostową, która została już domknięta. Jeśli korekta jaka trwa od początku sesji będzie kontynuowana, być może doświadczymy ponownego test wsparcia jakie stanowi przełamana wcześniej linia trendu.

Stamtąd też można się spodziewać ewentualnych, dalszych wzrostów. Warto jednak poczekać na potwierdzenie, gdyż niżej również znajduje się obszar wsparcia, który wcześniej był oporem. Z kolei dla zwyżek, poziomem hamującym apetyt byków może być obszar powstały z połączenia szczytów z 5-go i 11-go kwietnia br.

2504-GBPAUD


Zapraszamy na darmowe webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!

Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here