Naga MarketsWsparcie na poziomie 1.8820 spowodowało w poprzednim tygodniu zaledwie dwudniowe korekcyjne odbicie i już od początku bieżącego tygodnia GBPAUD wrócił do spadków. Spadki trwają od sierpnia 2015 i jak na razie nie pojawiło się w tym okresie żadne większe odbicie. Wspomniane wsparcie 1.8820 zostało w dniu wczorajszym przełamane, a dzisiaj cena próbuje przebić kolejne słabsze wsparcie na poziomie 1.8620. Wszystko wskazuje na to, że przebicie tego poziomu się powiedzie, a kolejnym poziomem który ma szansę na spowodowanie odbicia jest 1.8390. Poziom ten jest dodatkowo wzmocniony przez zniesienie fibo 78.6% wcześniejszego ruchu wzrostowego.


Styczeń 2014 dwa banki rekomendują “KUPUJ” akcje CD PROJEKT -> 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas najbliższego webinaru. Szczegóły pod wykresem.


Wykres dla interwału H4

GBPAUD_H4


Styczeń 2014 dwa banki rekomendują “KUPUJ” akcje CD PROJEKT -> 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas najbliższego webinaru. Przyjrzymy się oprócz rekomendacjom banków również gorącym news-om, skuteczności porad w programach TV, utartym sloganom typu: “pozwól zyskom rosnąć”.

Już w najbliższą środę [23 marca] o godzinie 18:00 bezpłatny webinar: “Jak podejmować dobre decyzje inwestycyjne? Inwestycyjne fakty i mity”.

Nie jest wymagane posiadanie aktywnego konta u brokera.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego zachęcamy do zarejestrowania się już dziś.

WEZMĘ UDZIAŁ W DARMOWYCH WEBINARACH
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here