Naga MarketsW minionym tygodniu na parze walutowej GBPAUD doszło do wzrostów o silnym momentum, które pojawiły się po odbiciu od obszaru wsparcia w okolicach 1.60. Wczoraj cena dotarła do oporu, który znajduje się na poziomie lokalnego szczytu przy 1.6483. Kurs zdołał się nawet wznieść ponad ten poziom jednakże zamknięcie nastąpiło już pod nim.

Dziś widzimy, że wybite zostały nowe maksima, ale cena z powrotem znalazła się pod 1.6843. Jeśli dzisiejsza sesja ponownie zamknie się pod 1.6843 możliwe, że dojdzie do korekty ostatnich wzrostów.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Na wykresie 4-godzinnym widzimy spadek w okolice 20-okresowej SMA. Ustanowienie niższego dołka po jej przełamaniu może doprowadzić do głębszej przeceny, gdzie najbliższe istotne wsparcie widoczne jest w pobliżu 1.62. Alternatywnie, wybicie nowych maksimów zaneguje scenariusz z odbiciem od oporu na 1.6483.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here