Naga Markets
Na wykresie dziennym pary GBP/AUD można zauważyć, że po spowolnieniu wzrostów i dość szerokim ruchu bocznym, które przełamało wszystkie przyspieszone TL po drodze, aktualnie broniona jest bardzo szeroko narysowana linia trendu wzrostowego. Choć TL nie jest jedynym wyznacznikiem trendu, to jednak przełamanie tak szerokiej TL może mieć pewne konsekwencje.


Aktualnie mamy do czynienia po raz drugi w ostatnim czasie z obroną linii trendu. Wczorajszy duży, biały korpus przykrył czarny korpus świecy poniedziałkowej. Może to sprzyjać obronie TL, a także zachowania trendu w dłuższej perspektywie. Po pewnej zadyszce funta, ostatnio znów zaczynają napływać pozytywne sygnały z Wielkiej Brytanii. Dzisiaj w nocy poznamy dane z australijskiego rynku pracy, a jutro o 13:00 ważne odczyty dla GBP, które mogą zwiększyć ruch na tej parze.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here