Naga Marketsga

Na interwale H4 pary GBP/AUD cena znajduje się na poziomie wsparcia, które już kilka razy było dokładnie respektowane. Aktualnie oczekujemy na dane o sprzedaży detalicznej z Wielkiej Brytanii (10:30).  Ich wpływ na zachowanie kursu powinien być znaczący. Jeżeli dojdzie do upadku wsparcia warto rozważyć grę na spadki, wykorzystując niewielkie korekty. Pozytywne dane powinny jednak sprawić, że wsparcie posłuży do kolejnego odbicia w górę.

ga op

TopOption, oferuje 75% zwrotu. Oznacza to, że jeżeli zainwestujemy np. 100 dolarów, kupując opcję PUT (gra na spadki), a cena będzie choćby minimalnie niższa od momentu, w którym kupiliśmy opcję – TopOption wypłaci nam 175 dolarów. Jeżeli cena będzie wyższa, tracimy naszą stawkę, niezależnie od rozmiaru spadków, nigdy nie stracimy więcej niż postawiliśmy. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji. O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarne

Do inwestowania w Top Option nie ma potrzeby pobierania żadnego oprogramowania. Poradnik “krok po kroku” – jak dokonywać transakcji w opcje binarne na Top Option.

Odbierz Darmowy ebook! Zacznij Inwestować TerazConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

1 KOMENTARZ

  1. a co sie stalo z poranna seria pt. “Przeglad Setupow”? Jakos w tym tygodniu nie bylo a analiz coraz mniej.. nie ladnie tak 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here