Naga MarketsNotowania pary walutowej GBPAUD od środy charakteryzują się wysokim momentum wzrostowym, które dziś zaprowadziło je do kluczowej strefy oporu pod 1.8506, gdzie skupiają się maksima z marca i kwietnia obecnego roku.

Ostatni raz kiedy testowana była wspomniana wyżej strefa oporu, kurs osunął się o ponad 1110-pipsów, do okolic poziomu 1.7390. Istnieje szansa, że i tym razem notowania odbiją od oporu, cena bowiem znacznie odsunęła się od dziennej średniej (kanału EMA 10/20).

Oprócz kanału średnich, najbliższe kluczowe wsparcie horyzontalne w przypadku odbicia znajdziemy między 1.8000 – 1.7940. Alternatywnie, w przypadku skutecznego pokonania oporu na 1.8506 nie widać żadnych istotnych poziomów aż do 1.9500 skąd zaczęła się wyprzedaż po referendum ws. Brexitu w czerwcu 2016 roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here