Naga MarketsFunt brytyjski po weekendzie osłabił się względem wszystkich najważniejszych walut. Ma to związek z trwającymi w weekend rozmowami między przedstawicielami Unii Europejskiej i rządu brytyjskiego na temat ewentualnego wyjścia Wielkiej Brytanii z UE.

Na wykresie D1 GBP/AUD widzimy, że nowy tydzień rozpoczął się od luki otwarcia, funt brytyjski wyraźnie osłabił się względem dolara australijskiego. Para znajduje się w wyraźnie zarysowanym trendzie spadkowym, wskazuje na to układ coraz niżej położonych szczytów i dołków. Obecnie nastąpiło przebicie dosyć istotnego wsparcia na 1,9828, więc możemy liczyć na re-test tego poziomu od dołu i pojawienie się jakiegoś sygnału sprzedaży. Rozegraj tę pozycję z brokerem HFT.

GBPAUDDaily

Na wykresie W1 widzimy, że GBP/AUD znajdowało się w szerszym trendzie wzrostowym od marca 2013 roku, a seria spadków ma miejsce od września 2015 roku. Nie możemy jeszcze mówić o przejściu w trend spadkowy, możliwe, że mamy do czynienia z korektą. Pierwszym ważnym wsparciem na wykresie W1 jest poziom 1,9000, znajduje się tam szczyt ze stycznia 2014 roku, który po przebiciu dobrze sprawdzał się jako wsparcie.

GBPAUDWeeklyConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here