Naga MarketsKurs pary walutowej GBPAUD przełamał w dniu wczorajszym istotny obszar oporu przy 1.6566, z którym zmagania trwały niemal tydzień. Dziś wzrosty są kontynuowane i trwa test ustanowionych wczoraj maksimów.

Wczorajsze wybicie i silny ruch wzrostowy może skłaniać do rozważenia dwóch scenariuszy. Pierwszy z nich zakłada powrót do przełamanego obszaru oporu przy 1.6566, który obecnie stanowi wsparcie. Tam też szukać można będzie okazji zakupowych na wykresie H4 lub dziennym, zgodnie z trendem krótkoterminowym.

Bądź na bieżąco! Uruchom Rynki na Żywo w swojej przeglądarce

Drugim scenariuszem dla pary GBPAUD jest rozglądanie się za pozycjami krótkimi na oporze przy 1.6731, który jednocześnie stanowi górne ograniczenie konsolidacji. Patrząc jednak na ostatnie wzrostowe momentum warto zwracać wyłącznie na klarowne sygnały z wykresu dziennego.

Powyższa analiza została wykonana na rachunku u brokera XM, który oferuje $30 na start!


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://www.xm.com/pl/webinars?gid=2585″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here