Naga MarketsNa wykresie dziennym pary walutowej GBPAUD szczyty i dołki formują się na coraz niższych poziomach. W drugim tygodniu lipca pojawił się silny impuls spadkowy, gdzie w ciągu 10 sesji tylko jedna z nich charakteryzowała się nieznacznym wzrostem.

Obecnie wspomniany wyżej impuls jest korygowany. Najbliższym celem dla tego odreagowania wydaje się być strefa 50-procentowego zniesienia w okolicach 1.6695.

Potencjalne sygnały sprzedażowe w tym obszarze mogą wskazywać na powrót do niedźwiedziego momentum. Przy tym scenariuszu celować można będzie w ostatnie minima blisko 1.6267. Z kolei kluczowe wsparcie wypada tu w pobliżu tegorocznych minimów przy 1.5902.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych BDSwiss! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych BDSwiss oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCHFJPY – jednak spadki
Następny artykułAUDJPY – formacja RGR z perspektywą spadku do 86.45
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here