Naga MarketsGBPAUD – para była dość szczegółowo analizowana przeze mnie w zeszłym tygodniu. Jest w fazie korekty po blisko 5 tygodniowych spadkach. Formacja RGR jest już kompletna bo linie szyi ( pisałem o nich w poprzedniej analizie) zostały osiągnięte. Aktualnie cena jest już ponad pierwszą i wydaje się, że to jeszcze nie koniec korekty. Celem popytu może być linia trendu spadkowego (niebieska) obecnie odległa o ok. 200p. Tam może rynek zdecydować o dalszym kierunku notowań.

GBPAUD Daily – trwa korekta ostatnich spadków, jej celem może być linia trendu (niebieska)

Partnerem codziennych analiz jest broker Dukascopy Europe dający swoim klientom dostęp do rachunków ECN, również w polskich złotych.

Handluj na walutach, indeksach i towarach dzięki Swiss FX & CFD Marketplace. Załóż bezpłatny rachunek tradingowy już teraz!

Warto obserwować zachowanie ceny i jeśli na wykresie H4 na oscylatorze MACD pojawi się maksimum i jego wartość zacznie maleć (pojawi się czerwony słupek na histogramie) to będzie wg strategii PA+MACD sygnał końca korekty i można rozważyć zlecenie sell. Dobrze jeśli w tym samym czasie pojawi się dodatkowe potwierdzenie nadchodzących spadków w postaci świecy z dłuższym górnym cieniem. Jeśli jednak korekta nie zatrzyma się przy linii trendu i ją pokona to będzie sygnał do dalszych wzrostów przynajmniej do 1,7870.

GBPAUD H4 – sygnałem końca korekty może być ustanowienie maksimum na MACD i jego malejąca wartość ( pojawi się czerwony słupek)

Analiza należy do cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” i będzie poddana weryfikacji w nadchodzący weekend.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here