Naga MarketsW ujęciu krótkoterminowym, notowania pary walutowej GBPAUD pokonały linię trendu spadkowego biegnącą od szczytu z 9-go maja. Następnym celem kupujących był obszar oporu w obrębie 1.77.

Jak widać na wykresie 4-godzinnym poniżej, kurs uwięziony jest teraz między wspomnianym obszarem oporu, a wsparciem w okolicach 1.7540. Jeśli zatem faktycznie miałaby nastąpić zmiana trendu krótkoterminowego na wzrostowy, niezbędne jest pokonanie górnego ograniczenia konsolidacji na 1.7700.

W przypadku realizacji powyższego scenariusza, otwarta zostałaby droga do 200-pipsowego wzrostu w kierunku 1.7900, gdzie wcześniej znajdowała się strefa wsparcia.

Alternatywnie, przełamanie lokalnego wsparcia na 1.7540 ponownie odsłoni poziom 1.7390, gdzie zlokalizowany jest dołek powstały w wyniku niedawnych, silnych spadków na GBPAUD.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułMCI Management ogłasza wezwanie na 19 mln akcji MCI Capital
Następny artykułGuten Morgen DAX 13.06.2018
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here