Naga MarketsKurs pary walutowej GBPAUD na wykresie 4-godzinnym znajduje się w trendzie spadkowym i otworzył obecny tydzień luką spadkową, podobnie z resztą jak pozostałych crossów z funtem szterlingiem. Jak widać na poniższym wykresie 4-godzinnym ostatnie spadki są bardzo dynamiczne, a korekty niewielkie.

1601-gbpaud1

Przechodząc na wykres 30-minutowy widzimy, że obecnie trwa korekta wzrostowa, która zniosła 50% procent ostatniego impulsu spadkowego.

1601-gbpaud2

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

Możliwe jest, że korekta niebawem dobiegnie końca na co wskazuje uformowany niższy szczyt (LH). Zejście ceny poniżej ostatniego dołka (L) będzie oznaczało jego wybicie (LL) i może być sygnałem do zajęcia pozycji krótkiej, zgodnej z panującym trendem spadkowym. Warto jednak brać tu pod uwagę wystąpienie Marka Carney’a – szefa BoE, które zaplanowano na godz. 19:30.


Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here