Naga Markets



Ostatni raz o parze walutowej GBPAUD wspominałem w połowie stycznia, kiedy to uzasadniony wydawał się scenariusz wzrostowy po odbiciu od wsparcia w obrębie 1.7103. Od tego czasu notowania utworzyły sekwencję rosnących dołków i szczytów, co potwierdza pro-wzrostowe nastawienie.

Jak widać na poniższym wykresie dziennym, wczorajsza sesja zamknęła się ponad lokalnym oporem przy 1.7660. Dziś natomiast wzrosty są kontynuowane, a przełamany opór może zapewniać wsparcie..

Wydaje się zatem, że w najbliższych dniach handlowych kurs może ponownie dotrzeć do kluczowej strefy oporu, gdzie ubiegłoroczne maksima na 1.7995 zbiegają się z górnym ograniczeniem kanału.

Wybicie tej strefy otworzy drogę do wzrostów w kierunku kolejnego oporu na 1.8340. W przeciwnym razie, notowania mogą utknąć na jakiś czas w konsolidacji.

Broker XM zapewnia 30 USD na start, a także konta w mikrolotach, dobre dla początkujących traderów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]



Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here