Naga Marketsga

Na wykresie H4 pary GBP/AUD kurs porusza się ostatnio wewnątrz kanału spadkowego. Biorąc pod uwagę szerszy trend, można zakładać, że jest to tylko ruch korekcyjny. Niebawem cena dotrze do górnej krawędzi, gdzie jednocześnie napotka opór w postaci kilku poprzednich wierzchołków. Jest to okolica okrągłego poziomu 1,98. Po dość dużym ruchu wzrostowym może to być naturalne miejsce na korektę spadkową.

Darmowe szkolenia poświęcone technikom gry na opcjach binarnych i nie tylko – Zobacz ofertę darmowych szkoleń

ga op

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz o tyle procent większa będzie Twoja wygrana od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.

O strategiach dla opcji binarnych przeczytasz w dziale: Strategie.

Zajrzyj na nasz facebookowy profil poświęcony opcjom binarnym: Comparic – opcje binarneConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułAUD/NZD – pin bar w strefie oporu
Następny artykułDolar coraz silniejszy – poranny komentarz makro
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here