Naga MarketsKurs pary walutowej GBPAUD po raz kolejny odbił od istotnego obszaru wsparcia blisko 1.6173. Silny popy wspierany był dziś przez pozytywne dane dotyczące produkcji przemysłowej.

Notowania zbliżają się coraz bliżej obszaru oporu i jednocześnie górnego ograniczenia trwającej konsolidacji. Tam też może pojawić się reakcja strony podażowej, a w efekcie korekta silnego ruchu na północ.

Nie zaleca się jednak zawierania transakcji na oporze. Warto poczekać na oznaki wyczerpania choćby z niższych interwałów (H1, M30). Jednocześnie patrząc na dynamikę ruchu, ewentualne spadki po odbiciu od oporu mogą być tylko korektą, dlatego też dobrym pomysłem może być w miarę szybkie zabezpieczanie transakcji przynoszącej zyski.

Analizę instrumentu wykorzystać możesz na rachunku u brokera uTrader. Stawki zwrotu oraz momenty wygasania opcji sprawdzisz na koncie demonstracyjnym >>tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPodsumowanie tygodnia Noble Markets
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – ekstremalny tydzień
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here