Naga MarketsPrzy okazji ostatniej analizy pary walutowej GBPAUD mowa była o ruchu w kierunku kluczowego oporu na 1.7995, w okolicach którego zlokalizowane były wtedy tegoroczne maksima. Poziom ten faktycznie został osiągnięty, po czym notowania konsolidowały pod nim przez kilka tygodni.

Jak jednak widać na wykresie tygodniowym poniżej, w ubiegłym tygodniu nastąpiło wybicie górą konfluencji oporu, gdzie strefa horyzontalna przy 1.7995 zbiega się z górnym ograniczeniem kanału wzrostowego.

W tym tygodniu cena dalej dynamicznie wzrasta i kieruje się do następnego kluczowego obszaru obrony w okolicach 1.8340. Biorąc pod uwagę silne momentum wzrostowe, traderzy mogą rozglądać się za okazjami zakupowymi po korektach.

Kluczowa strefa wsparcia obejmuje teraz przełamany opór kanału oraz poziomy cenowe w obrębie 1.7995. Niżej natomiast znajduje się dolne ograniczenie konsolidacji przy 1.7608, o której była mowa na wstępie.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here