Naga MarketsOd początku maja br. para poruszała się w trendzie spadkowym, czerwiec rozpoczął sie od korekty, która zakończyła się 20 czerwca formacją Inside Bara (A) i po pokonaniu jego dolnej granicy ( minimum świecy matki) cena powróciła do spadków. W poniedziałek (01.07) dzienna świeca utworzyła formację Objęcia Hossy (Outside Bar) (B) z której już we wtorek nastąpiło zdecydowane wybicie na południe.

GBPAUD Daily

Ponieważ cena nie dotarła do najbliższej znaczącej strefy popytu, wydaje się, że rynek zawrócił w kierunku pokonanego wczoraj IB i decydującym o dalszym kierunku będzie re-test jego minimum znajdującego się na poziomie 1.8045. Warto więc poczekać na jutrzejsze zachowanie się ceny, sporo może się wyjaśnić po najważniejszych danych tego dnia czyli informacji z rynku pracy w USA – payrollsów, które będą publikowane o godz. 14:30. Gdyby kolejnym świecom dziennym towarzyszyło powstanie minimum na MACD i wskaźnik zacząłby rosnąć, może to być znak zanegowania scenariusza spadkowego.


Analiza będzie weryfikowana w weekend zgodnie z założeniami cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką”. Wszystkie odcinki cyklu “Pomiędzy Teorią a Praktyką” są  zebrane w osobnym wątku na naszym forum w dziale Dzienniki Traderów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here