Naga Markets
ga

Wykres H4 pary GBP/AUD wskazuje na zakończony już trend wzrostowy i rozpoczęcie nowego, spadkowego. Na tym interwale mamy już kilka coraz niżej położonych ekstremów cenowych, a w ostatnich godzinach doszło do re-testu poziomu oporu okolic 1,9830. Powstała duża świeca pin bar, która może być zapowiedzią dalszych spadków. Wydaje się, że po przełamaniu lokalnego wsparcia przy 1,9530, kurs powinien dość szybko osiągnąć poziom kolejnego wsparcia w okolicy 1,9300.

ga op

Wykorzystaj analizę Comparic.pl i zainwestuj w opcje binarne! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

OptionTrade, oferuje 75% zwrotu. Jeżeli wygrasz, o tyle procent większy będzie Twój zarobek od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś. Można również wybrać inne godziny wygasania opcji, zarówno w krótszym jak i dłuższym terminie.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułCiti otwiera longi na NZDUSD.
Następny artykułNZD/USD – dynamiczne wzrosty
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here