Naga MarketsPara walutowa GBPAUD przez dwa ostatnie miesiące poruszała się na północ w kanale wzrostowym na skutek czego rynek dotarł w okolice poziomu 1.7110 zbiegającego się z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków.

GBPAUD Daily
GBPAUD Daily

Na początku tygodnia rynek wybił dołem z kanału wzrostowego. Od tego czasu poruszaliśmy się spokojnie na południe przez co obecnie znaleźliśmy się w okolicy lokalnej strefy wsparcia zbiegającej się z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu wzrostowego.

Pokonanie tej strefy mogłoby być sygnałem do kontynuacji spadków w okolice wsparcia 1.6830 jednak dopiero pokonanie tego poziomu utworzyłoby nowy, niższy dołek będący oznaką zmiany nastawienia rynku w dłuższym terminie.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

GBPAUD H4
GBPAUD H4


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPopołudniowe dane z USA i ich wpływ na dolara
Następny artykułEUR/CAD nadal pod oporem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here