Naga MarketsW ostatniej analizie pary walutowej GBPAUD zwracałem uwagę na trend spadkowy, gdzie dołki i szczyty wyraźnie układają się na coraz niższych poziomach. Wtedy też wspominałem o trwającej korekcie ostatniego impulsu wzrostowego.

Potencjalny zasięg tej korekty został osiągnięty podczas dzisiejszej sesji, gdzie doszło do testu obszaru oporu w obrębie 1.6695. Strefa ta znajduje się w połowie impulsu spadkowego, co wzmacnia jej wymowę.

Dziś natomiast najważniejszym wydarzeniem rynkowym była decyzja ws. stóp procentowych w Zjednoczonym Królestwie, a także oświadczenie dotyczące polityki pieniężnej, etc. W rezultacie tych ‘newsów‘ doszło do osłabienia GBP, a na wykresie dziennym tworzy się pin bar, który jest jednocześnie formacją objęcia.

Oczywiście, nie możemy jeszcze mówić o pin barze / formacji objęcia dopóki świeca nie zostanie ukończona / zamknięta. Istnieje jednak spore prawdopodobieństwo powstania takiego sygnału sprzedażowego.

Cel przy powyższym scenariuszu pozostaje taki sam jak przy ostatniej analizie. Pierwszy  na ostatnich minimach przy 1.6267, natomiast kluczowe wsparcie widziane jest w pobliżu tegorocznego dołka przy 1.5902.


Przetestuj rachunek u brokera opcji binarnych uTrader! KLIKNIJ, ABY ZAINWESTOWAĆ

Broker opcji binarnych BDSwiss oferuje zróżnicowane stawki zwrotu. Jeżeli wygrasz, Twój rachunek powiększy się o procent od zainwestowanej stawki. Jeżeli przegrasz, niezależnie od rozmiaru porażki, nigdy nie stracisz więcej niż postawiłeś.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here