Naga MarketsSpadki na parze walutowej GBPAUD trwają do czasu ustanowienia szczytu w sierpniu ubiegłego roku na poziomie 2.2378, natomiast od 9 tygodni każdy kolejny tydzień zamykał się na poziomie niższym od otwarcia, a w międzyczasie doszło do przełamania linii trendu rosnącego, rozpoczętego w marcu 2013 roku.

0704-GBPAUD-W

Od tego czasu przełamanych zostało wiele wsparć horyzontalnych, a obecnie zbliżyliśmy się do bardzo istotnego poziomu, a raczej obszaru wsparcia między 1.8335 – 1.8490, który stanowi połowę zakresu wzrostów jakie miały miejsce od początku wspomnianego wcześniej trendu wzrostowego.

Analizowany instrument finansowy posiada w swojej ofercie broker XM. Możesz wykorzystać tę analizę na koncie z premią 30$ bez depozytu własnego!

Jest to zatem dobre miejsce na odbicie i chociaż częściowe odrobienie silnych spadków jakich byliśmy ostatnio świadkami. Gdyby jednak niedźwiedzi zapał jeszcze nie wystygł, przełamanie tego kluczowego wsparcia, otworzy drogę do kolejnego poziomu obrony przy 1.8520.

0704-GBPAUD-DConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here